Pegasus Airlines | Rezervasyon Esnekliği

ucuz bileten ucuz bileten uygun biletucuza bileten uygun uçakuygun biletucuz bilet aluçak seferlerihava yollarıucuza uçak biletiuçak bileti kampanyaen uygun ucaken ucuz uçakucuz uçak biletitürk hava yollarıonurairatlasglobalanadolujetsunexpressmobil uygulamamobil appyeter ki ucmak isteaçık biletflexfiyat sabitlemerezervasyon esnekliğisen yeter ki uçmak isteesnek bilet

Flex ile sınırsız değişiklik hakkın olur, sıkıntı çekmezsin. Açık Bilet ile 1 yıl içinde istediğin zaman uçarsın, dertlenmezsin. Fiyat Sabitleme ile iyi fiyatı bulur, sabitlersin. Artan fiyatlardan etkilenmezsin. E #hadiozaman önce http://www.flypgs.com ’a sonra nereye istersen oraya!  

Website: https://www.flypgs.com/ 
YouTube: https://www.youtube.com/pegasusairlines 
Facebook: https://www.facebook.com/PegasusHavayollari
Twitter: https://twitter.com/ucurbenipegasus 
Instagram: https://www.instagram.com/pegasusairlines
Google Plus: https://plus.google.com/+PegasusHavayollari

Sorularınız için: https://twitter.com/pegasusdestek
Pegasus Blog: http://blog.flypgs.com/

Avi Varbarbut
Pegasus Airlines Bullshit
Onur Demirel
Fleks bilet tam bir aldatmacadır. İki hafta önce fleks bilet almıştım ve uçuş saatimi değiştirmek için pegasusu aradım. Bende ekstra 105 TL daha istediler. Fleks bilet alınca sadece masraflardan muaf oluyorsunuz. Diğer uçuş için arada bir fiyat farkı varsa ödemek zorunda kalıyorsunuz. Malesef reklamlarında ve bilet satışında bu detay vurgulanmıyor. Bilginize.
Dogukan Atilgan
Su reklamlara para harcayacaginiza 737 800 den farkli bir ucak alin..
Related Videos