Noizy - Gjuha e kampionit Lyrics: Noizy
Video: Elmino
Available on:
https://open.spotify.com/track/4myiIsSQlDrVpqJr2glcrh
https://itunes.apple.com/us/album/gjuha-e-kampionit-single/1337053358?ls=1

►Instagram: https://www.instagram.com/noizy/

Chorus:
Flas gjuhen e kampionit,
Smirrna vesh me kta tlodhmit,
Zdu me dit se ca ke bo ti,
Grupi I’m esht Ma I forti,
x2; Hajde sille kan dush,
Kan dush hajde sille kan dush

Rap verse 1:
Flas gjuhen e Kampionit,
imma champion boy,
Cha po thonit? Jeni kampion toys,
Nese don me dit im a London Boy,
Let me intoduce you to champions boy

Faktet flasin si deklarata,
Pasuri skam pas - pasuri do lo,
24 or per mu nuk jan kurgjo
Dita duhet tjet 2 dit dhe vec 1 nat,

skam ondrra te syrtari,
Kom misione.. Nazif Destani..
Kallxom me kan rrin kallxoj se kush je
Tregom sa ki nxhep tregoj se sa vle,

Tregimet posht e nalt shoki nuk jan kurgjo,
Tash kapem zyra tu e ble edhe njo,
U la la la u what a feeling,
Tu hanger dark per krah me zamirin,

Chorus:
Flas gjuhen e kampionit,
Smirrna vesh me kta tlodhmit,
Zdu me dit se ca ke bo ti,
Grupi I’m esht Ma I forti,
x2; Hajde sille kan dush,
Kan dush hajde sille kan dush

Rap verse 2:
Jam 1’shi 2’shi 3’shi - pastaj fillojn tjeret,
Une sjom tu fjet shoki - biles jam cu shum heret,
Nese e du - punoj per te,
E marr? - Dhe fol per te,

Athu? - jom kon me fat,
Athu? - Jom le per te,
Kudo qe shkojm bohet veni katastrof,
Kta tjert u lodhen un hala skom marr hov,

Klika mbas klika we hit them bang,
Sillëma sillëma in the bag,
A dini ca? Kjo asht Ma shum se rrep,
Katrrora nuk ka ktu jemi rreth,

Ejj un jam ai djali mo,
Trust I’m on a gully mode,
Hit them with the heavy blows,
Ikin vrap si rally kto
Noizy - Number One (Prod. by A-Boom) Facebook: https://www.facebook.com/Noizy.Real
Instagram: https://www.instagram.com/noizy/
Lyrics:
Noizy rap1:
S'asht veshtir Kjo me u pa Jena njo Jena njo,
Grupet Tjera shkojn e vin shok
Na kem ardh me nejt gjithnon,

Bang bang bang deri Sa t'shterohet,
Sonte jam Bo dras Edhe mendja nuk em lodhet,
Ca ca ca ca ke qe shef ashtu?
Jeta ime boj ca du sonte kam mu Bo dru,

Kam pare n'xhep kurr nuk mbaj kulet,
Topi aq I madh sa qe nuk kam Ku e mcef,
Fuck it ca Po shef I ball se kam qef,
I ball se I can fucking ball are you death,

Ke ngju un kam sukses don mem pa hajd nkocert,
Volumin n'maksimum Aboom on the set,
Turmat m'vin permas krejt durt nalt.
Makinat jan gati like gaz gaz gaz,

Shpejtsi maksimum adrenalina krejt nkulm,
Kur cunat jan n'sken digjet veni bohet shkrum,
Kta krejt krejt na dojn dhe pse shumica nuk thojn,
Por un sja marr per tmadhe sepse zinjon krejt e ngjojn

Chorus :
Number 1 - still in the building,
World wide gang banging,
We still in the building

Noizy rap 2:

Ku ka ma Mir se Kur noizy hyn ktu,
Vemendja esht knej Kur noizy Hyn ktu,
Kur ka ma Mir Kur noizy Hyn ktu,
Atmosfera ndrrohet Kur noizy Hyn ktu,

Stili Sa u ndrru - e boj Edhe qishtu,
nuk ju doli e para? Haah
But Ima kill it Edhe kshu,

Its that boy Zin ai Voci Prej dibre,
Shum adrenalin KUR je me mu n'sendile,
Treshat n'hava perinati inacive,
Fuck them for life they know how We do it,
How we do it - they know how we do it - how we do it,

Chorus :
Number 1 - still in the building,
World wide gang bang,
We still in the building

A Po merzitesh se kam ardh?
A ke harru se si kam ardh?
Tash jam ma nalt se krejt... 😉
hala skam bo Kurgjo,

Reputacioni gangsta - arsimin shkolla rruges,
I Kam do cuna qe sja kan haberin tutes,
Dukna fresh per Cdo dit per cdo nat,
Kam Njerz apostafat gati per me Bo mekat,

Telefoni ring ring dora plot me bling bling,
Nqaft kam 100 makinat jan krejt 100,
Ska dyshim OTR number 1
We Money with the team deri sa t'prekin n'tavan

Like bye bye bye Ku je Jemi pa?
Jena n'stratosfer dhe hala Po shkojm terma,
Qellimi im nuk ka pik nuk ka fund,
Jam dizajnu per me Bo ca ti nuk Mund,