Enca ft. Noizy - Bow Down (Official Video HD) Itunes : https://itunes.apple.com/gb/album/bow-down-feat.-noizy-single/id1124726150
Facebook : http://www.facebook.com/encamusic
Instagram : http://www.instagram.com/enca
Twitter : http://www.twitter.com/encahaxhia

Music: Enca, Noizy
Lyrics: Enca, Noizy
Produced by: Big Bang


Bow down to the King and the Queen jo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

Ok, stop!
Dhe niher ku jena prap
Bashk, me kuror t'shoh prej nalt
Shihet si e bojna per cdo nat

Oh no! Kom ni po xhelozon
Oh no! Jom idoll sun e kupton
Oh no! Venin tem ti shum e don

Sa vi anej, o sa vi anej
Everybody say, everybody say
Noizy back again,krejt po vin anej
Everyone of dem, everyone of dem

Jam prap si terror i nates
Me kapuca prap n'krye t'rradhes
Na vijn turmat permrapa
Dihet se bim n'sy nga krejt estrada

Bow down to the King and the Queen jo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

Coje ma nalt tash
Coje ma nalt
Du me ni o ka bohet shum Hot!

Sa vi anej, o sa vi anej
Everybody say, everybody say
Noizy back again,krejt po vin anej
Everyone of dem, everyone of dem

Oh no! Kom ni po xhelozon
Oh no! Jom idoll sun e kupton
Oh no! Venin tem ti shum e don

Bow down to the King and the Queen jo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

I really told you ye Im betta den dem
Yeah im betta den dem
Im the life of the party

Enca betta den dem,
Enca betta den dem
Un jam special i nates

Bow down to the King and the Queen jo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

Coje ma nalt tash
Coje ma nalt
Du me ni o ka bohet shum Hot!
Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet) Director: Endi Hoxha & Fatlum Nerguti
Video by: Nd Film Production & Cinematic
Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/kallabllak-single/1477371573?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/0RWXsq2QAkryMY1ymJOYyT
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/108291242

Chorus:
Sonte jena kallabllak,
10 makina të dera when we come,
OTR we turning UP,
Ska p* none Qe na naaal se

Rap1:
Kom vllezer e betum o djal,
Shifi Mir si po mrujn o djal,
Ndoshta I sheh tu buzqesh,
Por mos I genje se Icy e ka nbrez o djal,

Tshkon koka Ma para se tshkon gota,
T’hik noflla ma para se t’hik vodka,
Ca karin ke qe flet me inat femna jote erdh vet un sta mora,

Durrsin ke dora i rrethum me horra,
Them old school gangstaz e din sa esht ora,
Si kater rruget e shijakut Jam I lidh
Dhe Misioni tash tna njofi botta,

Pre-chorus:
Ose ose je me ne, ose ik me vrap nga ne,
Kjo jan rregullat ky esht grupi ti ke ngju per ne, se sonte jam

Chorus;
Sonte jena kallabllak,
10 makina të dera when we come,
OTR we turning UP,
Ska p* none qe na nal,

Rap2:
Ti ke fjet gjum - un cut ne orat vona,
ti je kon shtrat Une nkom tu bo miliona,
Coke white, coke white si madona,
And them boys high them boys high nga kjo zona,

Kta po mshtojn mu 1 dis une shtoj dhe 1 garazhd,
Sa e bleva 1 lambo zi sterr all black,
Oi plak vrrullin sun Ma nal dot,
Ca u kon e shkrume ka me ndodh mos lodh kot,

Kena hyp qaq nalt sa Po tutem me pa posht,
Por kam kujdes kta kurvat nuk kan ngop,
Kur koma me rrshet kta luten krejt nzot,
Nese Jam krejt ntok kta dun mem shti dhe n’grop,

Pre chorus:
Ose ose je me ne, ose ik me vrap nga ne,
Kjo jan rregullat ky esht grupi ti ke ngju per ne, se sonte jam

Chorus;
Sonte jena kallabllak,
10 makina të dera when we come,
OTR we turning UP,
Ska p* none qe na nal,
Noizy - Digital Love (Official Video HD) Music: Dj Crax Hitsound & Rvchet
Lyrics: Noizy
MixMaster: Rvchet & Westpoint
Video By Sekuencë
Directed by Alban Selimaj
Cinematographer Adonis Krasniqi
Vfx 2B Studio

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/digital-love-single/1525088132
Spotify: https://open.spotify.com/album/3BPowjfAtzxyim3Bnx42aZ
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/163138442

Digital love

Chorus:
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon,
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon

A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa
A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa

(Verse l)
Edhe 1 drama - hello Mirmbrema,
Ku je ca bone Ka ishe ka shkova,
ket Pse e bone? Ate se e bona,
Po Pse I lofe? Jo nuk I fola,

Digital love digital love
Digital love digital love
Digital love digital love
Digital love digital love

Bridge:
A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa
A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa

Chorus:
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon,
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon

A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa
A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa

(Verse ll)
Why you keeping distance
Why you act so different,
Gave you all my love,
All my attention,

Maybe I was wrong wrong wrong all along,
(Your just a baby)
Maybe I was wrong wrong wrong all along ,
(Your still a baby)

Ca din ti (xhanem) xhanem xhanem
Ca din ti (xhanem) xhanem xhanem


Chorus:
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon,
Kena mbet telefon dite per dite tu fol
Kena mbet telefon dite per dite tu u zon

A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa
A dojna mu (pa) pa pa
A dojna mu pa

(Digital love)