Noizy ft. Varrosi - Meksikane (Official Video HD) Lyrics: Noizy & Varrosi
Video by AtlazFilms

Available on:
https://www.deezer.com/us/album/75001182
https://open.spotify.com/album/0AFjsER6Hs668NDjIQKGPA
https://itunes.apple.com/us/album/meksikane-feat-varrosi-single/1438321216?ls=1

Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare
Hennessy-ja shum sweet tap fare

Varrosi: rap
O goca o goca a jeni per party
Doni me shku ke noizy hajde se ju co lali
Hennessy-ja e amel edhe super esht bari
Kercejm aty bregu pamja esht me te ik zari

Yea yea yea Do bojm cat dum ne
Noizy esht tu ardh mos mbo me bo be
Po deri sa te vi ai ma mir po ja nisim ne
Zemra hypi siper tha Po di me e the

U zee me u zee man living si Zini
Dridhi ti dridhi se une u bona dizzy
pini ju pini sw ma boni ma eassy
Splifi mas splifi tu qit tym si kur chimney

U sa rahat vec me pjeshka
bytha si kurrizi si ka breshka
Kjo esht ajo jeta si une desha
Noizy tu mkerku se une e rrejta

Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare

Noizy:rap
Ca bone mo bosi a e pa kush varrosin,
Mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn,
Duket meksikane po mduket se asht shkodrane,
Por mduket se sjam I sigurt se dialektin pejane,

Se di cdo ndodhi brenda ksaj nate/dite,
Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri,
E kam 1 shok qe un thrras varri,
Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin,

I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit,
Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party,
Huh - mduket se Ma boni skemen,
Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes,

Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi,
Zdi as si me shku shpi - mtrego mu ti,
Hajde kush po fut 1 bast 1 milion Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana

Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare

End:
Jena tok se bashku dit e nat,
Na Po dredhim e dredhim Krejt oa afat,
Du me kallxu dicka nga jeta bene tash,
Se sonte Po mkujtohen plot sene,
Noizy - Midis Tirone (Official Video HD) Facebook: https://www.facebook.com/Noizy.Real/
Instagram: https://www.instagram.com/noizy/

iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/midis-tirone-single/id1172993847
Deezer: http://www.deezer.com/album/14470436
Spotify: https://open.spotify.com/album/4hNxLmbVjsu01rDxUyK4mV


Rap:1
I spit 16 Cunat thojn that's hard ropt,
Tjeter Nivel you should call me galardo,
femren so fly ti smunesh me pa to,
My bitches are bad my brudaz move largo

Fuck all the haters we doing it mad do
You get bitches I couldn't care for 😜
Kom rrethin e gjon Ti Nuk mundesh me Mpa mu,
Coni 3 gishtat Kur sheh OTR KTU

Kam njerz rreth meje Qe qeshin rraaaall
Jo se Jan t'merzitshem thjesht qeshin rrall, Kom njerz rreth meje Qe I Kam per mall,
Jo se tjert si du Por kto I Kam per mall,

Levizjet e Mija Ju Kurr smund I kapni,
Jo per naj gjo Por ktu dihet sahati,

Lidhjet e forta thojn illuminati,
Jo jom pidh some shok Pse t'vjen inati,

U oooo inati ty Po tvjen
U oooo inati ty Po tvjen,
Se jam

chorus:
Midis tirone qish bone mo plako,
Midis tirone qish bone mo plako,
Nuk Ka kufi kur jam me gocat dhe kur jam me nacot,

Rap:2
Midis Milanos qish bone mo nona,
Thash midis zurich qysh bone mo nona,
Zemra Ka qef me nejt me kampiona,
Zemra Ka qef me nejt me kampiona,

Bari Po dridhet po nizet Po paset Po kurgjo spo shihet,
Zemra Po vjen Po knaqet po laget dhe n'fund ajo...

Mos na testoni se Jena rrebela,
Mos na testoni se Jena rrebela,
Ku Ku moj none me pa qysh u tuten kur na erdhem mrena,
Ku Ku moj none me pa qysh u tuten kur ne erdhem mrena,

I would hate me too if I wasn't me,
Coz none of them can ever do it like me,
I probably be jealous and all that shit,
Coz I came from nothing and now I'm living life big,

Bang em,
ZUNA feat. AZET & NOIZY - NUMMER 1 prod. by DJ A-BOOM ► “Mele7” jetzt vorbestellen:
https://KMN-Gang.lnk.to/ZunaMele7

KMNGANG Kontakt:
Booking: azet.booking@web.de
zuna.booking@web.de

Allgemeine Fragen: mgmt@twosides.de
Presse: mgmt@twosides.de

Die 4. Singleauskopplung “Nummer 1” feat. AZET & NOIZY aus dem kommenden Album “Mele7” von Zuna.

KMN Merch: https://www.dresscode-merch.de/kmngang

Abonniert den Kanal um nichts zu verpassen und folgt uns auf Facebook.

Folgt uns auf Facebook:
ZUNA: https://www.facebook.com/ZunaKMN
AZET: https://www.facebook.com/AZETKMN
NOIZY: https://de-de.facebook.com/Noizy.Real/
NASH: https://www.facebook.com/Nash-4037161...
MIAMI YACINE: https://www.facebook.com/miamiyacine
KMN: https://www.goo.gl/XBgkl4
DJ A-BOOM: https://de-de.facebook.com/Djaboomofficial/

Folgt uns auf Instagram:
ZUNA: https://www.instagram.com/kmn_zuna/
AZET: https://www.instagram.com/kmn_azet/
NOIZY: https://www.instagram.com/zinizin
NASH: https://www.instagram.com/kmn.nash/
MIAMI YACINE: https://www.instagram.com/miamiyacine44/
DJ A-BOOM: https://www.instagram.com/djaboom

KMNGANG Kontakt:
Allgemeine Fragen: info@kmngang.com
Presse: presse@kmngang.com
Booking: tobi@chimperator.de

————————————————————————

«HOL MIR DEIN COUSIN» T-SHIRT: https://www.dresscode-merch.de/kmngang

► FASTLIFE ► ÜBERALL ERHÄLTLICH
► iTunes: https://itun.es/de/VHujcb ► Google Play: https://goo.gl/Kmdkxy ► AmazoneMP3: https://goo.gl/bz6iO5

Richtung Paradies - EP kostenlos Downloaden auf: http://kmngang.com oder auf iTunes: https://goo.gl/YZqsGS

Das Album Planet Zuna schon gehört? Hier erhältlich:
► iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/pla...
► Amazon: http://www.amazon.de/dp/B00VJ286FO