Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)
Muzika: Otr Records
Teksti: Noizy

Director: Fatlum Nerguti & Endi Hoxha
Video by: Cinematic & Nd Film Production
Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/skan-besu-single/1473703516
Spotify: https://open.spotify.com/album/5c9rLuFB4gaj5Cprx2qvzj
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/104456982


Esht e shkrume gjithcka ktu esht e shkrume,
Arsyje t'forta pse jam Ktu me juve,
Mund te Isha atje si pjes e atynve,
Por mthan jam I tepert dhe hypa lart tyre,

Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje,
Per krejt nacot mren ne qelie,
It's all love though sonte si dihet,
Jom n'qef dhe pse po m’perzihet,

Jena shum plot kallabllak,
Ambienti me dritat e ulme n'max,
Cunat me hoodies qe duken pak,
Dhe Femna perpara qe mrrin shum ngat,

I Sukses'shem adresa e sakt,
Per cfar mund n'dihmoj a mos asht shum vap?
A ta uli pak zonin a mos osht shum nalt?
A Po don perqafim mbase nihesh rehat,

Boni pak ven per jashtoksorin,
Vi I nxeht nga laboratori,
Jena super charged me bo hip hop,
Jom rude as fuck dhe nuk di me stop,

Chorus:
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

Rap2:
Boni pak ven per jashtoksorin,
Vi I nxeht nga laboratori,
Jena super charged me bo hip hop,
Jom rude as fuck dhe nuk di me stop,

Kshuqe Prit - per cdo dit - ka 1 hit,
Kena stil - so sick - I’m so sick,
Jom banal - dhe flas ca fjal skandal,
Ja *ifsha nonen sdi a Jam normal,

Boom boom boom on and on and,
Fuck all night till the early morning,
Kta po mthojn qe ta ulim zonin,
Na e qesim varrosin te ballkoni like,

Ha ha vec per inati,
Kundra ligjit kundra djallit,
Djeget veni Kur na hym mrena,
I’m like fuck the police se ja thejm sirenat,

Chorus:
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,
AZET ft. ZUNA & NOIZY - KRIMINELL (prod. by DJ A-BOOM) ► “FAST LIFE” jetzt vorbestellen...
Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër Produced by: BIGBANG (REDBOX Ent...
Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K) Muzika: Otr Records Teksti: Noiz...
AZET feat. RAF CAMORA - QA BONE (Official Audio) QA BONE - nur 0,69€ bei iTunes....
DARDAN x MOZZIK ~ A MILLY ►Kanal jetzt abonnieren: http://...
BONEZ MC & RAF CAMORA feat. MAXWELL - Ohne mein Team CrhymeTV abonnieren ►► http://yt...
Gjiko ft. Skerdi - Si Bugatti Download or Stream: https://lnk....
Noizy - 100 Kile [Prod. ELGIT DODA] “100 Kile“ by Noizy. Get the so...
Noizy ft. Elgit Doda - Pa mu (Official Video HD) Facebook: https://www.facebook.c...
RAF Camora - Andere Liga (prod. Beataura & RAF Camora) Channel abonnieren ►► http://ytb...
Noizy - Big Body Benzo (Prod. by A-Boom) Instagram: https://www.instagram...
Noizy x MatoLale - Adrenaline (Official Video 4K) Prod by 23Z Mix/Master by Mareng...
ZUNA feat. AZET & NOIZY - NUMMER 1 prod. by DJ A-BOOM ► “Mele7” jetzt vorbestellen: ht...
Noizy - Midis Tirone (Official Video HD) Facebook: https://www.facebook.c...
Senidah x RAF Camora - 100% Slušajte "100%" na svim streamin...
Mozzik - Madonna (prod. by Rzon) Mozzik - Madonna jetzt überall o...
BONEZ MC & RAF CAMORA - PALMEN AUS PLASTIK CrhymeTV abonnieren ►► http://yt...
Mozzik - Cocaina Outnow in itunes deezer spotify...
Noizy ft. Varrosi - Meksikane (Official Video HD) Lyrics: Noizy & Varrosi Video by...
Noizy - Digital Love (Official Video HD) Music: Dj Crax Hitsound & Rvchet...
Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom) Instagram: https://www.instagram...
Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet) Director: Endi Hoxha & Fatlum Ne...
Enca ft. Noizy - Bow Down (Official Video HD) Itunes : https://itunes.apple.co...
Noizy - Number One (Prod. by A-Boom) Facebook: https://www.facebook.c...
RAF CAMORA - Primo (prod. X-Plosive & RAF Camora) CrhymeTV abonnieren ► http://ytb...
Noizy - AK47 [Official Video] (Prod. by A-Boom) “AK47“ by Noizy. Get the song h...
Noizy - Gunz Up (Official Video HD) THE LEADER Instagram: https://www.instagram...
RAF Camora - SAG NIX (Anthrazit RR) #02 SAG NIX auf Spotify ► http://spt...
Noizy - Gjuha e kampionit Lyrics: Noizy Video: Elmino Avai...