Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet)
Director: Endi Hoxha & Fatlum Nerguti
Video by: Nd Film Production & Cinematic
Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/kallabllak-single/1477371573?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/0RWXsq2QAkryMY1ymJOYyT
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/108291242

Chorus:
Sonte jena kallabllak,
10 makina të dera when we come,
OTR we turning UP,
Ska p* none Qe na naaal se

Rap1:
Kom vllezer e betum o djal,
Shifi Mir si po mrujn o djal,
Ndoshta I sheh tu buzqesh,
Por mos I genje se Icy e ka nbrez o djal,

Tshkon koka Ma para se tshkon gota,
T’hik noflla ma para se t’hik vodka,
Ca karin ke qe flet me inat femna jote erdh vet un sta mora,

Durrsin ke dora i rrethum me horra,
Them old school gangstaz e din sa esht ora,
Si kater rruget e shijakut Jam I lidh
Dhe Misioni tash tna njofi botta,

Pre-chorus:
Ose ose je me ne, ose ik me vrap nga ne,
Kjo jan rregullat ky esht grupi ti ke ngju per ne, se sonte jam

Chorus;
Sonte jena kallabllak,
10 makina të dera when we come,
OTR we turning UP,
Ska p* none qe na nal,

Rap2:
Ti ke fjet gjum - un cut ne orat vona,
ti je kon shtrat Une nkom tu bo miliona,
Coke white, coke white si madona,
And them boys high them boys high nga kjo zona,

Kta po mshtojn mu 1 dis une shtoj dhe 1 garazhd,
Sa e bleva 1 lambo zi sterr all black,
Oi plak vrrullin sun Ma nal dot,
Ca u kon e shkrume ka me ndodh mos lodh kot,

Kena hyp qaq nalt sa Po tutem me pa posht,
Por kam kujdes kta kurvat nuk kan ngop,
Kur koma me rrshet kta luten krejt nzot,
Nese Jam krejt ntok kta dun mem shti dhe n’grop,

Pre chorus:
Ose ose je me ne, ose ik me vrap nga ne,
Kjo jan rregullat ky esht grupi ti ke ngju per ne, se sonte jam

Chorus;
Sonte jena kallabllak,
10 makina të dera when we come,
OTR we turning UP,
Ska p* none qe na nal,
AZET ft. ZUNA & NOIZY - KRIMINELL (prod. by DJ A-BOOM) ► “FAST LIFE” jetzt vorbestellen...
Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër Produced by: BIGBANG (REDBOX Ent...
Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K) Muzika: Otr Records Teksti: Noiz...
AZET feat. RAF CAMORA - QA BONE (Official Audio) QA BONE - nur 0,69€ bei iTunes....
DARDAN x MOZZIK ~ A MILLY ►Kanal jetzt abonnieren: http://...
BONEZ MC & RAF CAMORA feat. MAXWELL - Ohne mein Team CrhymeTV abonnieren ►► http://yt...
Gjiko ft. Skerdi - Si Bugatti Download or Stream: https://lnk....
Noizy - 100 Kile [Prod. ELGIT DODA] “100 Kile“ by Noizy. Get the so...
Noizy ft. Elgit Doda - Pa mu (Official Video HD) Facebook: https://www.facebook.c...
RAF Camora - Andere Liga (prod. Beataura & RAF Camora) Channel abonnieren ►► http://ytb...
Noizy - Big Body Benzo (Prod. by A-Boom) Instagram: https://www.instagram...
Noizy x MatoLale - Adrenaline (Official Video 4K) Prod by 23Z Mix/Master by Mareng...
ZUNA feat. AZET & NOIZY - NUMMER 1 prod. by DJ A-BOOM ► “Mele7” jetzt vorbestellen: ht...
Noizy - Midis Tirone (Official Video HD) Facebook: https://www.facebook.c...
Senidah x RAF Camora - 100% Slušajte "100%" na svim streamin...
Mozzik - Madonna (prod. by Rzon) Mozzik - Madonna jetzt überall o...
BONEZ MC & RAF CAMORA - PALMEN AUS PLASTIK CrhymeTV abonnieren ►► http://yt...
Mozzik - Cocaina Outnow in itunes deezer spotify...
Noizy ft. Varrosi - Meksikane (Official Video HD) Lyrics: Noizy & Varrosi Video by...
Noizy - Digital Love (Official Video HD) Music: Dj Crax Hitsound & Rvchet...
Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom) Instagram: https://www.instagram...
Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet) Director: Endi Hoxha & Fatlum Ne...
Enca ft. Noizy - Bow Down (Official Video HD) Itunes : https://itunes.apple.co...
Noizy - Number One (Prod. by A-Boom) Facebook: https://www.facebook.c...
RAF CAMORA - Primo (prod. X-Plosive & RAF Camora) CrhymeTV abonnieren ► http://ytb...
Noizy - AK47 [Official Video] (Prod. by A-Boom) “AK47“ by Noizy. Get the song h...
Noizy - Gunz Up (Official Video HD) THE LEADER Instagram: https://www.instagram...
RAF Camora - SAG NIX (Anthrazit RR) #02 SAG NIX auf Spotify ► http://spt...
Noizy - Gjuha e kampionit Lyrics: Noizy Video: Elmino Avai...